Azgaroth 67

Description:

ABILITIES:

Awareness 10 (20pp)

DEFENSES:

Fortitude 10 (10pp)
Will 10
Thoughness 20

ADVANTAGES:

Accurate Attack (1pp)
All Out Attack (1pp)
Security Clearence (1pp)
Improved Initiative 5 (5pp)
Jack of All Trades (1pp)
Luck 5 (5pp)
Ranged Attack 5 (5pp)
Ritualist (1pp)
Ultimate Effort (Resistance: Will) (1pp)
Ultimate Effort (Resistance: Toughness) (1pp)
Ultimate Effort (Resistance: Fortitude) (1pp)
Assessment (1pp)

POWERS:

Array (40pp):

-Damage 5, Multiattack, Accuracy 5, Ranged, Extended Range 10 [Magic, Telekinesis]
-Damage 15, Ranged [Magic, Telekinesis]
-Move Object 15 [Magic, Telekinesis]
-Teleport 15, Increased Action, Increased Mass 15 [Magic, Telekinesis]
-Affliction 10 (will): vulnerable, defenseless, extra condition: dazed, stunned limited degree, linked affliction 10 (fortitude): vulnerable, defenseless extra condition: dazed, stunned limited degree; Accurate 5; reach 5 [Magic, Telekinesis]
-Remote Sensing 15 [Magic, Other Dimension]
-Mind Reading 10, Cumulative [Magic, Psychic]
-Concealment 10, Linked Insubstantial 4 [Magic, Darkness]
-Healing 10, Persistent, Affects Objects [Magic, Necromancy]
-Enchanced Trait: Intelligence 15 [Magic, Other Dimension]
-Enchanced Trait: Presence 15 [Magic, Other Dimension]

Summon 10, Heroic, Unreliable (5 charges), Activation (standard action) (28pp) [Magic, Other Dimension]

Flight 1, levitation (1pp) [Magic, Telekinesis]

Counters Ilusion, Danger Sense, Darkvision [Magic, Mutant] (5pp)

Immunity 1: Aging [Magic, Time] (1pp)
Immortality 1 [Magic, Time] (1pp)

Protection 20, sustained [Magic, Telekinesis] (20pp)

Sum: 150/150

Bio:

Znaleziono mnie w latach 90 w polu kapusty w jednym ze środkowych Stanów. Mojemu przybyciu towarzyszyła eksplozja świateł i wypalone kręgi w zbożu. Lokalni farmerzy zgłosili znalezisko szeryfowi i niedługo potem na miejsce przybyli mężczyźni w czarnych garniturach i w samochodach z logo AEGIS. Wtedy jeszcze nie pamiętałem jak używa się magii. W zasadzie niczego nie pamiętałem poza ogromnym poczuciem straty i zerwanej więzi. Agencja szybko rozpoznała mój potencjał, po przeprowadzeniu serii testów zadecydowano, że mogę być przydatnym aktywem dla organizacji, więc niezwłocznie zaczęto szkolić mnie na agenta w ośrodku na pustyni w Nowym Meksyku.

W trakcie szkolenia powoli odblokowywałem swój potencjał przypominając sobie coraz więcej umiejętności magicznych, ale żadnych faktów sprzed mojego pojawienia się na Planecie Terra. Nauczono mnie angielskiego, bo wcześniej mówiłem tylko językiem nie podobnym do żadnego na tej planecie. Rozpocząłem też wtedy magiczne badania nad ustaleniem tego skąd się tu wziąłem. Aż do teraz udało mi się ustalić, że podczas rzucania, niektórych zaklęć czerpię moc z jakieś istoty z innego wymiaru. Czuję z nią silną więź, choć w żaden sposób nie jestem w stanie jej zlokalizować pomimo mojego szerokiego wachlarza zaklęć. Bezskutecznie przeglądałem przyszłość i przeszłość i skanowałem inne wymiary. Najwyraźniej coś nie pozwala mi jej znaleźć. W trakcie badań dowiedziałem się też, że istota jest najprawdopodobniej bardzo potężna, świadoma mojej obecności tutaj i raczej nie do końca dobra… Wiem to bo czasami w snach nawiedzają mnie przerażające wizje cierpienia, które powoduje.

Po tym jak zostałem pełnoprawnym agentem przydzielono mnie do Freedom City gdzie parę razy zdarzyło mi się pracować z super bohaterami. Wielokrotnie udowadniałem, że agencja zawsze może na mnie polegać nawet w trakcie najtrudniejszych misji, w tym czasie dzięki mojej mocy uratowałem życie kilku kolegom z pracy. Wtedy zauważyłem, że odkąd mnie znaleziono nie zestarzałem się ani o dzień.

Kiedy systemy wczesnego ostrzegania agencji zaalarmowały o spodziewanych ponadnaturalnych aktywnościach w Emerald City zostałem wysłany na miejsce, żeby rozeznac sie w sytuacji I zadbac o szerzej rozumiane bezpieczeństwo obywateli.

Moją najsilniejszą motywacją jest podświadoma chęć dowiedzenia się jak najwięcej o tej planecie, znalezienia sprzymierzeńców i maksymalne zwiększenie swojej mocy zanim coś tu za mną przybędzie.

Azgaroth 67

Rycerze Szmaragdowego Miasta Witold_Fiore_Hess AzgarothXIII